Volné pracovní místo  Junior se zaměřením na Operační integritu

Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, společnost, poskytující širokou škálu služeb v oblasti inspekce, verifikace, testování a certifikace, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Junior se zaměřením na Operační integritu.

Operační integrita – provozní bezpečnost na pracovišti zaměřenou na standardy BOZP, průmyslovou hygienu, životní prostředí a jiné).

Co vás čeká:

  • Implementace vnitřních směrnic OI, jejich revize a kontrola
  • Pravidelné reporty v anglickém jazyce (hlášení mimořádných událostí, nehod a skoro nehod do interního systému atd.)
  • Komunikace s regionálními manažery v anglickém jazyce
  • Kontrola na dodržování standardů na základě OI směrnic
  • Aktualizace dokumentů na Teamsite v určených sekcích
  • Pravidelné návštěvy poboček SGS v ČR (Strašnice, Kolín, Ostrava), reporting o provedených kontrolách
  • Práce s globálním systémem pro hlášení incidentů / nehod
  • Účast na auditech a kontrolách společnosti zaměřené na dodržování standardů v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí

Požadujeme:

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni B2 /C1
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude:

  • Základní znalost problematiky BOZP a životního prostředí na pracovišti
  • SŠ / VŠ s technickým zaměřením

NABÍZÍME:

  • Stálé zaměstnání v mezinárodní společnosti s dynamickým pracovním prostředím
  • Spolupráci na HPP
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení
  • Mobil i notebook pro soukromé účely
  • 3 % příspěvek na penzijní připojištění z měsíční hrubé mzdy (po zkušební době)
  • 5 týdnů dovolené v daném kalendářním roce
  • 3 x sick day ročně
  • E-stravenky v hodnotě 116,- Kč v plné výši hrazené zaměstnavatelem = stravenková karta
  • Cafeterie – benefitní program spol. Edenred (po zkušební době)
  • Služby firemního terapeuta
  • Lékařské online služby ulékaře.cz
  • Program zaměstnaneckých benefitů s Komerční bankou, T-Mobile a Městskými divadly pražskými
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 13 – Stodůlky

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Kafetérie
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Profesní/osobní kouč

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá

Vhodné pro

Absolventy.